Αθλητισμός

Αθλητισμός

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πανσολυγειακός
2.    Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΑΣ Κόρινθος 2006- Αστέρας Δερβενίου
3.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου-Πανκαμαριακός

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κουκούλι» Πάτρας
Ώρα 19:30 ΑΣΠ Ερμής Πατρών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Λουτρακίου»
Ώρα 18:00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Βόλλευ Πανκορασίδων-ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 20:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΣΠ Κόρινθος

Ποδόσφαιρο Παίδων
1.    Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 09:15 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 10:30 ΑΣ Κόρινθος 2006-Πανκαμαριακός

Ποδόσφαιρο Νέων
Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 11:00 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου


Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

Μπάσκετ Παίδων - ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Κ. Διμηνιού»
Ώρα 15:00 Θύελλα Κ. Διμηνιού-ΑΟ Λυκοποριάς
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 Αστέρας Κορίνθου- Πανεβροστινιακός

Βόλλευ Γυναικών-Τοπικό Πρωτάθλημα ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΠΑΟ Κορίνθου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

  1. 1.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Αστέρας Δερβενίου-ΠΑΣ Κόρινθος

  1. 2.Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»

Ώρα 15:00 ΑΣ Κόρινθος 2006-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

  1. 3.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Θύελλα Πετριού

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  1. 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 10:30 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Αγ. Γεώργιος

  1. 2.Γήπεδο «Συνοικισμού»

Ώρα 09:45 Ακαδημία Λέχαιου-Πανκαμαριακός

 

Μπάσκετ Ανδρών Α΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Πήγασος Άστρους

 

Βόλλευ Ανδρών Β΄ Εθνική

Κλειστό Γυμναστήριο «Ναύπακτου»

Ώρα 16:00 Ομόνοια Ναυπάκτου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας


Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Τενεάτης Αθικίων


Γήπεδο «Νεμέας»

Ώρα 15:00 Παννεμεατικός-Πανκαμαριακός


Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 Νέος Αστήρ Δερβενίου-ΑΟ Ισθμιακός


Βόλλεϋ Κορασίδων

Κλειστό Γυμναστήριο «Κιάτου»

Ώρα 15:30 Άρατος Κιάτου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών Α΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου

 

Βόλλεϋ Ανδρών Β’ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Τόφαλος-Πάτρα»

Ώρα 18:30 ΑΓΣΠ Θησέας-ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

 

Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς- Πανεβροστινιακός

 

Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2018

 

Βόλλεϋ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο «Ναυπλίου»

Ώρα 11:00 ΑΟ-Αλκυών-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Παίδων ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΣ Νεμέας

 

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2018

Αγώνες Ποδοσφαίρου Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Δάφνη Εξαμίλιων
2.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
3.    Γήπεδο «Αθικίων»
Ώρα 15:00 Τενεάτης Αθικίων-Νέος Αστήρ Δερβενίου

Αγώνας Βόλλεϋ Κορασίδων
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 17:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Πανβοχαϊκός

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2018

Αγώνας Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανεβροστινιακός-ΠΑΣ Κύψελος
2.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς-ΑΣ Αγ. Θεοδώρων

Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2018

Αγώνας Βόλλεϋ Κορασίδων
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 18:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΠΑΟ Κορίνθου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Ε.Σ.Π.Ε.Π. Final Four Νεανίδων στο Δερβένι 4 & 5/1/2018

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2017

 

Αγώνας Μπάσκετ ΕΣΚΑΚ Α1

Κλειστό Γυμναστήριο Λεχαίου

Ώρα 19:00 Λέοντας Λεχαίου - ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων

Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017

 

Αγώνες Ποδοσφαίρου Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

1.   Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Θύελλα Πετριού

2.   Γήπεδο «Συνοικισμού»

Ώρα 15:00 ΠΑΣ Κόρινθος-Πανκαμαριακός

3.   Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 Νέος Αστήρ Δερβενίου-Ελλάς Βέλου

 

Αγώνας Μπάσκετ ΕΣΚΑΚ Α1

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 17:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Κορωνίς Λυγουριού

 

Αγώνας Βόλλεϋ Β΄ Εθνικής Ανδρών ΕΣΠΕΠ Α΄ Όμιλος

Κλειστό Γυμναστήριο «Κιάτου»

Ώρα 17:00 Άρατος Κιάτου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Κυριακή 17Δεκεμβρίου 2017

 

Αγώνας Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

1.   Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 15:00 ΑΟ Περαχώρας-Πανεβροστινιακός

2.   Γήπεδο «Χιλιομοδίου»

Ώρα 15:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου-ΑΟ Λυκοποριάς

Γ.Σ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΝΑΥΤΗΣ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
Ξεκινάμε το ερχόμενο Σάββατο 16 Δεκεμβρίου στις 10 το πρωί στο Γυμνάσιο Ξυλοκάστρου ΔΩΡΕΑΝ προπονήσεις Στίβου για αγόρια και κορίτσια Δημοτικού – Γυμνασίου – Λυκείου. Παρακαλούμε οι αθλούμενοι να συνοδεύονται υποχρεωτικά από γονέα - κηδεμόνα και να διαθέτουν Ιατρική βεβαίωση (απλή φωτοτυπία του Ατομικού Δελτίου Υγείας Μαθητή που προσκομίζουν στα Σχολεία). Σας περιμένουμε!

Προπονητής: Τάσος Μισύρης (Καθηγητής Φυσικής Αγωγής)

Τηλ επικοινωνίας : 6977376969

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017

Αγώνες Ποδοσφαίρου Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Ισθμιακός
2.    Γήπεδο «Λεχαίου»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Λεχαίου- Ηρακλής Ξυλοκάστρου
3.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου- Νέος Αστήρ Δερβενίου

Αγώνας Βόλλεϋ Πανκορασίδων
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 17:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Αγώνας Βόλλεϋ Β΄ Εθνικής Ανδρών ΕΣΠΕΠ Α΄ Όμιλος
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Ερμής Πατρών

Αγώνες Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο «Κιάτου»
Ώρα 10:30 Πέλοπας Κιάτου-Πανκαμαριακός

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017

Αγώνας Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανεβροστινιακός-Ταρσινά ΄97
2.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς-Φωκάς Αρχ. Κλεωνών

Αγώνας Βόλλεϋ Γυναικών ΕΣΠΕΠ Τοπικό
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 12:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Ν. Ιωνία

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 Επόμενο > Τέλος >>
Σελίδα 1 από 5

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης