Δήμος Ξυλoκάστρου - Ευρωστίνης

2μερο Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης στο Δερβένι Παρασκευή & Σάββατο 23 & 24 Μαρτίου

Σάββατο 17 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός- Αστέρας Δερβενίου

  • 2.Γήπεδο «Συνοικισμού»

Ώρα 15:00 ΑΟ ΠΑΣ Κόρινθος-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Κοκκωνίου

 

Βόλλεϋ Πανκορασίδων-ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Κιάτου»

Ώρα    Άρατος 1893-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  • 1.Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 09:15 ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

  • 2.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 10:00 ΑΟ Ζευγολατιού-Πανκαμαριακός

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 11:00 ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Κυριακή 18 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Γαλατακίου»

Ώρα 15:00 Σαρωνικός Γαλατακίου-Πανεβροστινιακός

  • 2.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Άρης Βοχαϊκού-ΑΟ Λυκοποριάς

 

Βόλλεϋ Γυναικών-Τοπικό ΕΠΕΣΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα     ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Αλκυών


Σάββατο 10 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ζευγολατιού

  • 2.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-ΑΟ Σπαθοβουνίου

  • 3.Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Αστέρας Δερβενίου-Ηρακλής Λεχαίου

 

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 18:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΓΣ Σπαρτιατικός

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ερμιόνης»

Ώρα 17:00 ΑΟ Ερμιόνης- ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 15:00 Ισθμιακός-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πρόοδος Αγ. Βασιλείου

 

 

Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΒΟΛΛΕΥ

 

Μπάσκετ Παίδων

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 15:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Αργειακός Έσπερος

 

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ελλάς Βέλου

  • 2.Γήπεδο «Γεώργιος Βάσσης»

Ώρα 15:00 Πανσολυγειακός- Πανκαμαριακός

  • 3.Γήπεδο «Σπαθοβουνίου»

Ώρα 15:00 ΑΟ Σπαθοβουνίου-Αστέρας Δερβενίου

 

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Κουκούλι» Πάτρας

Ώρα 19:30 ΑΣΠ Ερμής Πατρών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:30 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Δόξα Αγ. Ανδριανού

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  1. 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 09:15 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πήγασος Κορίνθου

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πρόοδος Αγ. Βασιλείου

 

 

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανεβροστινιακός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

  • 2.Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς –ΠΑΣ Κύψελος

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 10:30 Πανκαμαριακός-Δάφνη Εξαμιλίων

 

Βόλλευ Γυναικών-Τοπικό Πρωτάθλημα ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα  17:00    ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Οίας Ναυπλίου

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πανσολυγειακός
2.    Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΑΣ Κόρινθος 2006- Αστέρας Δερβενίου
3.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου-Πανκαμαριακός

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κουκούλι» Πάτρας
Ώρα 19:30 ΑΣΠ Ερμής Πατρών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Λουτρακίου»
Ώρα 18:00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Βόλλευ Πανκορασίδων-ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 20:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΣΠ Κόρινθος

Ποδόσφαιρο Παίδων
1.    Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 09:15 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 10:30 ΑΣ Κόρινθος 2006-Πανκαμαριακός

Ποδόσφαιρο Νέων
Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 11:00 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου


Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

Μπάσκετ Παίδων - ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Κ. Διμηνιού»
Ώρα 15:00 Θύελλα Κ. Διμηνιού-ΑΟ Λυκοποριάς
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 Αστέρας Κορίνθου- Πανεβροστινιακός

Βόλλευ Γυναικών-Τοπικό Πρωτάθλημα ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΠΑΟ Κορίνθου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

  1. 1.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Αστέρας Δερβενίου-ΠΑΣ Κόρινθος

  1. 2.Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»

Ώρα 15:00 ΑΣ Κόρινθος 2006-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

  1. 3.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Θύελλα Πετριού

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  1. 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 10:30 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Αγ. Γεώργιος

  1. 2.Γήπεδο «Συνοικισμού»

Ώρα 09:45 Ακαδημία Λέχαιου-Πανκαμαριακός

 

Μπάσκετ Ανδρών Α΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Πήγασος Άστρους

 

Βόλλευ Ανδρών Β΄ Εθνική

Κλειστό Γυμναστήριο «Ναύπακτου»

Ώρα 16:00 Ομόνοια Ναυπάκτου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας


Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Τενεάτης Αθικίων


Γήπεδο «Νεμέας»

Ώρα 15:00 Παννεμεατικός-Πανκαμαριακός


Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 Νέος Αστήρ Δερβενίου-ΑΟ Ισθμιακός


Βόλλεϋ Κορασίδων

Κλειστό Γυμναστήριο «Κιάτου»

Ώρα 15:30 Άρατος Κιάτου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών Α΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου

 

Βόλλεϋ Ανδρών Β’ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Τόφαλος-Πάτρα»

Ώρα 18:30 ΑΓΣΠ Θησέας-ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

 

Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς- Πανεβροστινιακός

 

Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2018

 

Βόλλεϋ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο «Ναυπλίου»

Ώρα 11:00 ΑΟ-Αλκυών-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Παίδων ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΣ Νεμέας

 

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2018

Αγώνες Ποδοσφαίρου Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Δάφνη Εξαμίλιων
2.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
3.    Γήπεδο «Αθικίων»
Ώρα 15:00 Τενεάτης Αθικίων-Νέος Αστήρ Δερβενίου

Αγώνας Βόλλεϋ Κορασίδων
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 17:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Πανβοχαϊκός

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2018

Αγώνας Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανεβροστινιακός-ΠΑΣ Κύψελος
2.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς-ΑΣ Αγ. Θεοδώρων

Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2018

Αγώνας Βόλλεϋ Κορασίδων
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 18:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΠΑΟ Κορίνθου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Την Τετάρτη 3 Ιανουάριου 2018, ώρα 19:00, στο κλειστό γυμναστήριο Δερβενίου, πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας, της Δημοτικής Φιλαρμονικής.
Την βασιλόπιτα ευλόγησε ο αρχιερατικός επίτροπος Ευρωστίνης ιερέας Ιωάννης Γιαννακάς. Οι μουσικοί  καλωσόρισαν το νέο έτος με την καθιερωμένη πρωτοχρονιάτικη συναυλία.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο αντιδήμαρχος κ. Κων/νος Κουσουλός, η πρόεδρος Δερβενίου κα Διαμάντω Δενδρινέλλη, ο δημοτικός σύμβουλος κος Χαράλαμπος Φίλης, ο πρώην δήμαρχος Ευρωστίνης κος Δημήτρης Δούσκας, οι γονείς των μουσικών και πλήθος κόσμου της ευρύτερης περιοχής Δ.Ε. Ευρωστίνης.
Ο αντιδήμαρχος κ. Κουσουλός, συνεχάρη τον αρχιμουσικό κ. Παναγή Παναγάκο για το έργο που επιτελεί, καθώς και τους μουσικούς, τονίζοντας ότι η πλούσια δραστηριότητά τους, αναβαθμίζει την κοινωνική & πολιτιστική ζωή του Δήμου. Τέλος, ευχήθηκε μια ευτυχισμένη & δημιουργική χρονιά σε όλους με επιτυχίες σε κάθε δραστηριότητα τους.

<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμενο > Τέλος >>
Σελίδα 1 από 13

Πανοραμικές εικόνες με ανανέωση από την Live Camera του trikala-korinthias.gr από τα Τρικάλα Κορινθίας.

Live Web Cam

BANNER plagio EE GR 490

Εφημερίες Βενζινάδικων

Δευτέρα 23 Ιουλίου 2018
ΚΑΣΣΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤ. - EKO
ΠΑΤΡΩΝ 17-19 | 2743026723
Τρίτη 24 Ιουλίου 2018
ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. - SHELL
ΠΑΤΡΩΝ 15 | 2743025650
Τετάρτη 25 Ιουλίου 2018
ΚΡΙΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚ. - BP
Ι. ΙΩΑΝΝΟΥ 10 | 2743022954
Πέμπτη 26 Ιουλίου 2018
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. - AVIN
Κ. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 69 | 2743024644
Παρασκευή 27 Ιουλίου 2018
ΚΑΣΣΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤ. - EKO
ΠΑΤΡΩΝ 17-19 | 2743026723
Σάββατο 28 Ιουλίου 2018
ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. - SHELL
ΠΑΤΡΩΝ 15 | 2743025650
Κυριακή 29 Ιουλίου 2018
ΚΡΙΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚ. - BP
Ι. ΙΩΑΝΝΟΥ 10 | 2743022954

Εφημερίες Φαρμακείων

Δευτέρα 23 Ιουλίου 2018
ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Π.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 53 | 27430-23644
Τρίτη 24 Ιουλίου 2018
ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
Π. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 27 | 27430-28333
Τετάρτη 25 Ιουλίου 2018
ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΡΩΞΑΝΗ
Π.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 41 | 27430-22769
Πέμπτη 26 Ιουλίου 2018
ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΗΣ
Π. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 49 | 27430-22376
Παρασκευή 27 Ιουλίου 2018
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
Π. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 27 | 27430-28333
Σάββατο 28 Ιουλίου 2018
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑΛΙΑ
Ι. ΙΩΑΝΝΟΥ 46 | 27430-26911
Κυριακή 29 Ιουλίου 2018
ΚΛΑΔΟΥΧΟΥ ΠΑΜΕΛΑ
Π.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 53 | 27430-23644

sos_15900

sos_15900

isotita

Εθνικό Κτηματολόγιο - Υποβολή Δηλώσεων

 

Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Κινητικότητας 2016

pantopolio1

 


Προστασία και περίθαλψη αδέσποτων ζώων

BlueFlag Logo.2015

koinoniko.iatreio.xylo.small

eppoyy

farmakeia3 373

Διαδικτυακή Πύλη Κοινωνικής Φροντίδας & Πρόνοιας

xlibrary

Logo.doe

Λαογραφικό Μουσείο Καμαρίου
kanali

5121

Γίνε & ΕΣΥ Εθελοντής για τον Πευκιά

enallaktikes.small

kanonismos.kathariotitas

Agropyli.gr


Θες να μιλήσεις? ΤΩΡΑ μπορείς! 116-111 Ευρωπαϊκή Γραμμή στήριξης παιδιών και εφήβων


kovoume.tsigaro

 

Who's Online

Έχουμε 514 επισκέπτες συνδεδεμένους

 

follow-facebook

follow-twitter

kanali

 

O Δήμαρχος κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος
θα δέχεται τους δημότες στο Δημαρχείο στο Δερβένι κάθε Τρίτη 
και στο Ξυλόκαστρο κάθε Τετάρτη κατόπιν ραντεβού.

O Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων
κ. Κωνσταντίνος Κουσουλός
θα δέχεται τους δημότες στο Δημαρχείο στο Δερβένι κάθε Τρίτη και Παρασκευή 8:00-10:00 π.μ..

O Αντιδήμαρχος Οικονομικων και Διοικητικού
κ. Δημήτρης Κάσσιος
θα δέχεται τους δημότες στο Δημαρχείο στο Δερβένι κάθε Δευτέρα 8:00-10:00 π.μ..

O Αντιδήμαρχος Καθαριότητας και Πρασίνου
κ. Παναγιώτης Καλύβας
θα δέχεται τους δημότες στο Δημαρχείο στο Δερβένι κάθε Τετάρτη 8:00-10:00 π.μ..

O Αντιδήμαρχος Πολιτιστικών
κ. Μάνος Αλογογιάννης
θα δέχεται τους δημότες στο Δημαρχείο στο Δερβένι κάθε Πέμπτη 8:00-10:00 π.μ..

banner.zireia

icon-koinonikimerimna-240

deyaxe

Ποδηλατικός Σταθμός Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης

diageo a18 bnRotaToDionysi bnRotaToDionysi bn

On-line Υπηρεσίες

OnLineBannerA
OnLineBannerB
OnLineBannerC
OnLineBannerD

Δημοσκόπηση Αξιολογήστε το Site του Δήμου

Σας αρέσει το Site του Δήμου
 

Δημόσια Ηλεκτρονική Διαβούλευση

Παρακολούθηση σεισμικότητας σε πραγματικό χρόνο

Αρχίζει από 520 είναι ελληνικό!

busines-directory_new

 ktel

proastiakos

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης

Προσοχή! Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την εμπειρία σας στο xylokastro-evrostingi.gov.gr. Η περιήγηση σας στο xylokastro-evrostini.gov.gr συνεπάγεται ότι παρέχετε την συναίνεσή σας στη χρήση cookies όπως περιγράφεται στους Όρους Χρήσης (παρ. Πολιτική Xρήσης Cookies).
Αν δεν συμφωνείτε με τον τρόπο που χρησιμοποιούμε τα cookies, θα πρέπει να ρυθμίσετε ανάλογα το Περιηγητή σας (browser) ή να μην χρησιμοποιείτε το xylokastro-evrostini.gov.gr. Αναλυτικές οδηγίες μπορείτε να δείτε στους όρους χρήσης.

Αποδέχομαι τα cookies από αυτόν τον ιστότοπο.